BOCS2-10MDT-ABCT
Bliley Technologies Inc
CMOS/HCMOS Crystal Oscillator 10MHz 3.3Vdc Tristate Output ±25ppm -20 to 70°C 2.5x2mm 4-Pin SMD 1000 Pcs Emboss T/R