BOCS3-40MBN-BBCT
Bliley Technologies Inc
CMOS/HCMOS Crystal Oscillator 40MHz 1.8Vdc NC Output ±50ppm -20 to 70°C 3.2x2.5mm 4-Pin SMD 1000 Pcs Emboss T/R