C19G2363B
CamdenBoss
Category: Enclosures, Boxes and Cases
CASE 19" BLACK 2U; Rack U Height:2U; Enclosure Material:Aluminium Steel; Cabinet Style:Desktop; External Height - Metric:88.1mm; External Width - Metric:482.6mm; External Depth - Metric:363mm; External Height - Imperial:3.47"; External Width - Imperial:19"; External Depth - Imperial:14.29"; Product Range:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); Body Colour:Black; Body Material:Aluminium; Colour:Black; External Depth:363mm; External Height:88.1mm; External Width:19"; Material:Aluminium / Steel