CAX2TY280
CamdenBoss
Category: Racks and Cabinets
SHELF CANTILEVER 280MM; Rack U Height:2U; External Width - Metric:483mm; External Depth - Metric:280mm; For Use With:19" Rack Mount Cabinets; External Width - Imperial:19"; External Depth - Imperial:11"; Product Range:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); Colour:Grey; External Depth:280mm; External Width:19"; Load Weight Max:20kg; Material:Steel; Material Thickness:1.5mm