CN100A24-5
TDK Lambda
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER ISO POL 1 O/P 100W 20A 5V; DC / DC Converter Type:Quarter Brick DIP; DC / DC Converter Output Type:Fixed Adjustable; DC / DC Converter Mounting:Through Hole; Output Power Max:100W; Output Current Max:20A