CNX722C200FVT.
Visual Communications Company, LLC
Category: Panel Mount Indicators
LED INDICATOR PANEL 23.1MM RED; LED Color:Red; Operating Voltage:28VDC; Mounting Hole Dia:23.1mm; Forward Current If:20mA; Luminous Intensity:1.9cd; IP / NEMA Rating:IP67 NEMA 6P; Packaging:Each; Product Range:-