CQX094211
CamdenBoss
Category: Racks and Cabinets
ENCLOSURE 19" CAMRACK QX 9U RED; Rack U Height:9U; Enclosure Material:Metal; Body Colour:Grey; External Height - Metric:517mm; External Width - Metric:580mm; External Depth - Metric:421mm; External Height - Imperial:20.35"; External Width - Imperial:22.83"; External Depth - Imperial:16.57"; Panel Space Height - Metric:20mm; Product Range:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); Cabinet Style:Wall Mount; Internal Depth - Imperial:16.49"; Internal Depth - Metric:419mm; Internal Height - Imperial:20.27"; Internal Height - Metric:519mm; Internal Width - Imperial:22.75"; Internal Width - Metric:578mm; Panel Space Height - Imperial:0.78"