CSM221-12AE
Ohmite
Category: Heat Sinks
HEAT SINK ALUMINIUM ALLOY 12MM TO-220; Thermal Resistance:18°C/W; Packages Cooled:TO-220; External Width - Metric:12.5mm; External Height - Metric:31.2mm; External Length - Metric:12mm; External Diameter - Metric:-