CSM223-50AE
Ohmite
Category: Heat Sinks
HEAT SINK ALUMINIUM ALLOY 50MM TO-220; Thermal Resistance:9.8°C/W; Packages Cooled:TO-220; External Width - Metric:10.45mm; External Height - Metric:31.2mm; External Length - Metric:50mm; External Diameter - Metric:-