CSS150-12
TDK Lambda
Category: Power Supplies
POWER SUPPLY AC-DC MEDICAL 12V 8.3A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:100W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:8.3A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Product Range:-