CTBP97HJ/10FL
CamdenBoss
Category: Terminal Blocks
TERMINAL BLOCK SOCKET 10POS TH; Gender:Socket; Pitch Spacing:5.08mm; No. of Positions:10Positions; Rated Current:-; Rated Voltage:-; Block Orientation:Through Hole Right Angle; Product Range:CamBlock Plus Series ;RoHS Compliant: Yes