CUS200M-18
TDK Lambda
Category: Power Supplies
TDK-Lambda Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, 18V dc, 11.2A, 252W Open Frame, Input Voltage: 85 → 265V ac, Mounting Type: Chassis Mount, Length: 127mm, Width: 76.2mm, Depth: 31mm, Weight: 350g, Maximum Temperature: +70°C, Medical Approved: Yes, Minimum Temperature: -20°C, MPN: CUS200M-18