DEL-P120D4
Opto 22
Category: Relays
SSR PCB MOUNT 140VAC 24VDC 4A; Opera; SSR PCB MOUNT 140VAC 24VDC 4A; Operating Voltage Min:12VAC; Operating Voltage Max:140VAC; Control Voltage Min:3VDC; Control Voltage Max:24VDC; Contact Configuration:-; Load Current:4A; Switching Mode:Zero Crossing; Series:P