DLT4/C/22000/ROHS
Oxley Developments Company Ltd
Category: Capacitors
CAPACITOR FEEDTHROUGH 22000PF; Capacitance:0.022µF; Voltage Rating:200V; Product Range:DLT Series; Capacitance Tolerance:-; Capacitor Terminals:-; Dielectric Characteristic:-; Packaging:Each; Lead Spacing:-; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:+85°C; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); External Length / Height:9.1mm; Lead Diameter:0.7mm; Lead Length:14mm; Voltage Rating V DC:200V