DPX4024WD15
TDK Lambda
Category: Power Supplies
DC-DC CONVERTER DIN RAIL 2 O/P 40W 15V -15V; DC / DC Converter Output Type:Fixed; No. of Outputs:2 Output; Input Voltage DC Min:9.5V; Input Voltage DC Max:36V; Output Power Max:40W; Output Voltage - Output 1:15V