DT894002005
3M
Category: Thermoelectric
8940 THERMAL TAPE 200MM X 10MTRS; Thickness:0.19mm; Conductive Material:Modified Acrylic Adhesive Tape; Thermal Conductivity:-; Thermal Impedance:-; Volume Resistivity:-; External Length:10m; External Width:200mm; Product Range:-; Material:Modified acrylic adhesive