DTRHTSA-M4-30-2
Duratool
Category: Fasteners and Hardware
STANDOFF HEX ALUM 30MM M4; Standoff Material:Aluminum; Thread Size - Metric:M4; Thread Size - Imperial:-; Standoff Type:Hex Male-Female; Body Length:30mm; Product Range:DTRH Series; Overall Length:30mm; External Width:7mm ;RoHS Compliant: Yes