ECE60US15-S
XP Power
Category: Power Supplies
AC/DC CONVERTER 60W 15V 4A; No. of Outputs:1Outputs; Output Power Max:60W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:4A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Output Current - Output 3:-; Output Voltage - Output 4:-; Current Output 4:-; Input Voltage AC Min:85V; Input Voltage AC Max:264V; Power Supply Output Type:Fixed; Product Range:ECE Series; No. of Outputs:1 Output; Output Current Max:4A