ECQ-E6153KF
Panasonic
Category: Capacitors
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.015UF 630VDC 10% RADIAL; Capacitance:0.015 F; Voltage Rating VDC:630V; Capacitor Dielectric Type:PET (Polyester); Capacitance Tolerance: 10%; Product Range:ECQE(F) Series; Capacitor Case Style:-