ERJ-6ENF1104V
Panasonic
RES THICK FILM 1M1 1% 0.125W 0805; Resistance:1.1Mohm; Voltage Rating:150V; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Power Rating:125mW; Resistance Tolerance: 1%; Product Range:ERJ6E Series; Packaging:Cut Tape ;RoHS Compliant: Yes