FFR-MSH-300-50A-SF1
Mitsubishi
Category: Motors and Drives
Mitsubishi EMC filter , 50A for use with. Accessory Type: Radio Noise Filter. For Use With: FR-E740-230/300. Current Rating: 50 A. Power Rating: 26 (Loss) W. Length: 216mm. Width: 56mm. Depth: 318mm. Dimensions: 216 x 56 x 318 mm. MPN: FFR-MSH-300-50A-SF1