FMCA3014-24
Fairview Microwave
Cbl Assy, 2.92Mm Plug-Plug, 50 Ohm, 24"; Connector To Connector:2.92Mm Plug To 2.92Mm Plug; Coaxial Cable Type:0.086" Semi Rigid, Rg405; Impedance:50Ohm; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:610Mm; Jacket Color:- |Fairview Microwave FMCA3014-24