FMCA3026-12
Fairview Microwave
Cbl Assy/Bma Bulkhd Plug-R/A Flange Jack; Connector To Connector:Bma Bulkhead Plug To 90° Bma Flange Jack; Coaxial Cable Type:0.086" Semi Rigid, Rg405; Impedance:50Ohm; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm |Fairview Microwave FMCA3026-12