FN3025HL-30-71
Schaffner Ltd
Category: Filters
RFI POWER LINE FILTER 30A 400UA; Capacitance:-; Voltage Rating:520VAC; Current Rating:30A; Filter Type:EMI RFI; Filter Terminals:Screw; Inductance Min:-; Leakage Current Max:400 A; Product Range:-; Leakage Current:0.4mA ;RoHS Compliant: Yes