G3NA-210B-AC100-120
Omron Automation and Safety
Category: Relays
SSR PANEL MOUNT 264VAC 120VAC 10A; Contact Configuration:SPST-NO; Load Current:10A; Operating Voltage Max:264VAC; Relay Mounting:Panel; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:19VAC