GDP753L220V
Carlo Gavazzi
Category: Industrial Automation and Control
CONTACTOR 3PST-NO 220VAC PANEL; Load Current Inductive:75A; Relay Mounting:Panel; Operating Voltage:600V; Contact Configuration:3PST-NO; No. of Poles:3 Pole; Switching Power AC3:50hp; Switching Current AC1:75A ;RoHS Compliant: Yes