GU10H35WCL
Pro-Elec
Category: Lamps
LAMP GU10 HALOGEN 35W 230V; Supply Voltage:230V; Power Rating:35W; Length:50mm; Lamp Base Type:GU10; Reflector Dia:50mm; Colour Temperature Typ:2800K; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Average Bulb Life:2000h; External Diameter:50mm; Operating life Time:2000h; Supply Voltage V AC:230V