H10S-25.000-18-F-3030-EXT
Raltron
Category: Crystals and Oscillators
CRYSTAL 25MHZ 18PF 6MM X 3.5MM; Frequency Nom:25MHz; Crystal Case:SMD 6mm x 3.5mm; Frequency Stability + / -:30ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Tolerance + / -:30ppm; Product Range:H10S Series; Operating Temperature ;RoHS Compliant: Yes