H5CX-AD-N AC24/DC12-24
Omron Automation and Safety
Category: Industrial Automation and Control
ELECTROMECHANICAL MULTIFUNCTION TIMER; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Time Min:9.999s; Time Max:9999h; Panel Cutout Height:45mm; Panel Cutout Width:45mm; Product Range:H5CX-A Series; Character Size:11.5mm