HAFUHT0100L4AXT
Honeywell S&C
Category: Flow Sensors
DIGITAL AIRFLOW SENSOR 100LPM 60PSI; Flow Rate Min:0l/min; Flow Rate Max:100l/min; Pressure Max:60psi; Supply Voltage DC Min:3V; Supply Voltage DC Max:10V; Port Style:Threaded; Accuracy %:0.5%; Product Range:HAF Series