HE2AN-DC24V
Panasonic
Category: Relays
RELAY DPST-NO 277VAC 30VDC 25A; Contact Configuration:DPST-NO; Coil Voltage:24VDC; Contact Current:25A; Product Range:HE Series; Relay Mounting:Panel; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage VAC:277VAC; Contact Voltage VDC:30VDC ;RoHS Compliant: Yes