HQA2W120W240V-N07-S
TDK Lambda
Category: DC-DC Converters
Isolated DC/DC Converters DC-DC, PCB Mount, Quarter Brick, Input 24VDC, Output 24V 5A, 120W, Neg Logic, No Flange, Std Screening