HV733ATTE1103F
KOA Speer
Category: Resistors
RES, 110K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style:2512 [6432 Metric]; Resistance:110kohm; Product Range:-; Voltage Rating:3kV; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:1W; Resistance Tolerance: 1%; Temperature Coefficient: 100ppm/C; Automotive Qualification Standard:-; External Depth:0.6mm; External Length / Height:6.3mm; External Width:3.1mm; No. of Pins:2Pins; Operating Temperature Max:155C; Operating Temperature Min:-55C; Operating Temperature Range:-55C to +155C; Overload Voltage:4000V; Resistor Mounting:Surface Mount Device