ICB30SF10NOM1
Carlo Gavazzi
Category: Proximity and Touch Sensors
SENSOR INDUCTIVE 10MM NPN-NO 10-36VDC; Sensing Range Max:10mm; Supply Voltage DC Min:10V; Supply Voltage DC Max:36V; Sensor Input:Inductive