ICH10024WS05
XP Power
Category: DC-DC Converters
DC/DC CONVERTER 100W 5V 20A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:100W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:20A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:- ;RoHS Compliant: Yes