IND5032405-240-T/RD
CamdenBoss
Category: Panel Mount Indicators
NEON INDICATOR RED 240V; Supply Voltage:240V; Lamp Base Type:Wire Leaded; Illumination Colour:Red; Mounting Hole Dia:8mm; Lens Shape:Dome; Current Rating:0.8mA; Product Range:503 Series; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017)