IRQ-12/8.3-T110PVF-C
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER 12V 8.3A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:100W; Output Current Max:8.3A; DC / DC Converter Output Type:Fixed Adjustable; DC / DC Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage DC Min:57.6V; Depth:57.9mm ;RoHS Compliant: Yes