IRQ-24/4.2-T110P-C
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER 24V 4.2A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:100W; Output Current Max:4.2A; DC / DC Converter Output Type:Fixed Adjustable; DC / DC Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage DC Min:57.6V; Depth:57.9mm ;RoHS Compliant: Yes