IRS-5/10-Q12P-C
Murata Power Solutions
Category: DC-DC Converters
DC-DC CONVERTER 5V 10A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:50W; Output Voltage - Output 1:5V; Output Current - Output 1:10A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Output 3:-; Width:26.3mm