K12540L63
Carl Kammerling International Ltd.
Category: Fasteners and Hardware
PADLOCK BRASS LS 40X63MM; Width:40mm; Shackle Clearance - Horizontal:22mm; Shackle Clearance - Vertical:63mm; Shackle Diameter:6.4mm; Lock Material:Brass; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); Body Material:Brass; Material:Brass; Size (mm):40mm