K14-040.120071
EAO Ltd
Category: Lamps
PANEL INDICATOR YELLOW 24V SOLDER; LED Color:Yellow; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22.3mm; Forward Current If:14mA; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:IP67; Product Range:14 Series