K210115D
Carl Kammerling International Ltd.
Category: Fasteners and Hardware
HASP&STAPLE 115MM; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); External Length / Height:115mm; External Width:13.4mm; Height:115mm