L-05B2N4SV6T
Johanson Technology
Category: Inductors
INDUCTOR RF 0201 2.4NH ±0.3NH; Product Range:-; Inductance:2.4nH; DC Current Rating:300mA; High Frequency Inductor Case:0201 [0603 Metric]; Inductor Construction:Multilayer; DC Resistance Max:-; Inductance Tolerance:± 0.3nH; Self Resonant Frequency Min:-; Packaging:Cut Tape; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Inductor Case Style:0201 [0603 Metric]