L-07W3N9CV4T
Johanson Technology
Category: Inductors
INDUCTOR RF WW 0402 3.9NH ±0.2NH; Product Range:L-07W Series; Inductance:3.9nH; DC Current Rating:840mA; High Frequency Inductor Case:0402 [1005 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:0.066ohm; Inductance Tolerance:± 0.2nH; Self Resonant Frequency Min:5.8GHz; Packaging:Cut Tape; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Inductor Case Style:0402 [1005 Metric]