L-14W27NJV4E
Johanson Technology
Category: Inductors
INDUCTOR RF WW 0603 27NH 5%; Product Range:-; Inductance:27nH; DC Current Rating:600mA; High Frequency Inductor Case:0603 [1608 Metric]; Inductor Construction:Wirewound; DC Resistance Max:0.22ohm; Inductance Tolerance:± 5%; Self Resonant Frequency Min:2.8GHz; Packaging:Cut Tape; SVHC:No SVHC (15-Jun-2015); Inductor Case Style:0603 [1608 Metric]