L36EN-G12-2112
VCC Optoelectronics
PANEL MOUNT INDICATOR LED 7.92MM GREEN 12V; LED Color:Green; Operating Voltage:12VDC; Mounting Hole Dia:7.92mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Product Range:-; Colour:Green; Lens Width:7.5RoHS Compliant: Yes