L45RN-G24-2112
VCC Optoelectronics
PANEL MOUNT INDICATOR LED 7.92MM GREEN 24V; LED Color:Green; Operating Voltage:24VDC; Mounting Hole Dia:7.92mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Product Range:-; Average Bulb Life:100000h RoHS Compliant: Yes