L58D-G12-W
VCC Optoelectronics
PANEL MOUNT INDICATOR LED 4.98MM GREEN 12V; LED Color:Green; Operating Voltage:12VDC; Mounting Hole Dia:4.98mm; Forward Current If:20mA; Luminous Intensity:20mcd; IP / NEMA Rating:Not Rated; Product Range:L58 Series; Colour:GreenRoHS Compliant: Yes