M55-8008042-0150A
Harwin
CABLE ASSY, 80P IDC RCPT-IDC RCPT, 5.9"; Connector to Connector:IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions:80Positions; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150mm; Connector Pitch:1.27mm