M55-8008042-0300A
Harwin
CABLE ASSY, 80P IDC RCPT-IDC RCPT, 11.8"; Connector to Connector:IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions:80Positions; Cable Length - Imperial:11.8"; Cable Length - Metric:300mm; Connector Pitch:1.27mm